Кошик
500 відгуків
Гранд Презент - магазин подарунків та декору
+380 (67) 312-52-59

Петриківка

Російський розпис

Яскраві фарби, самобутні візерунки, оригінальна техніка виконання — все це петрикові розписи. Купити у подарунок шкатулку, декоративну тарілку або сувенірну дошку, яка була написана найпрестижніших традиціях українського народного промислу, — це продемонструвати добрий мистецький смак і відданість національним традиціям.

У українському декоративно-орнаментальному житті живопису, який зародився у XIX столітті в Днепропетровій області (село Петриковка), збереглися і розвинулися мотиви українського бароко. За три століття свого існування національний розпис став своєрідним декоративним і станковим графіком, сформувався і поширився як унікальна художня школа. Різні коларистські та композиційні рішення вивели продукцію петриків у топські позиції у всесвітньому мистецтві.

Реальні форми місцевої флори, фантастичні квіти, ягоди та ажурне листя — завдяки чіткому оком, а петрикові майстри малюють не за наданим контуром, а завдяки тому, що їхні руки мають натхнення. Кожен виріб неповторний і унікальний, оскільки він має витончену кісточку, спеціальні палички та пальці художника.

Мистецтво декорування народної підлакової розписи нині є на піку популярності. За наказом Міністерства культури України його внесли до списку нематеріального культурного спадку країни. У попередньому списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО почесне місце відведено кераміці та петриковій розписі.

Де купити петриковий розпис

Петроцевий розпис стане чудовим подарунком — шедеври, прикрашені нашими майстрами, передають художню естафету від наших предків. Повернення до витоків передається через спеціальну пластичну мову, мистецтвознавство і традиційний орнамент. Чарівні петрікові квіти розцвітають на побутових предметах, мерехтять на лаковій поверхні і дають добрий настрій.

Грандіозне розписування, порцелянові вази, декоративні дошки та музичні інструменти — це петриковий розпис у сучасному інтер’єрі. Шкатулки можуть прикрасити кабінет або вітальню, на кухні будуть відповідно розписані тарілки.

Купити речі народного промислу можна на сайті нашої компанії. Отримати гарний і функціональний виріб, який внесе в дім нові фарби, доповнити організацію особистого простору і наповнити його зручною, нескладно. Достатньо переглянути теку, визначитися з вибором і зв'язатися з менеджером для уточнення умов поставки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner